Najrzadziej spotykany kolor oczu

Zielony kolor oczu

Zielony kolor oczu

Określenie, który kolor oczu jest najrzadszy lub najczęstszy, jest bardzo trudne, ze względu na zmienny ich rozkład wśród populacji ludzi w zależności od regionu świata, rasy i wielu innych czynników. Badania wskazują jednak, że najrzadszy wśród podstawowych kolorów (brązowy, jasno brązowy, zielony, szary i niebieski) jest kolor zielony i jego odcienie.

  Twitter   Facebook

Rekord niepewny

Ten rekord został oznaczony statusem "niepewny", ponieważ jest go bardzo trudno zweryfikować. Jeżeli wiesz jaki jest najrzadziej spotykany kolor oczu i nie jest to Zielony kolor oczu, prosimy o zgłoszenia nam tego faktu przez formularz.

 

Podobne rekordy
Najrzadsze

Najrzadszy kolor włosów

Jest najrzadziej występującym kolorem włosów u ludzi. Szacuje się, że na całym świecie jest zaledwie 70 do 140 milionów rudych osób.

Najczęstsze

Najczęściej spotykany kolor oczu

Określenie, który kolor oczu jest najrzadszy lub najczęstszy, jest bardzo trudne, ze względu na zmienny ich rozkład wśród populacji

Najmłodsze

Najmłodsza matka na świecie

Urodzona 27 września 1933 w Ticrapo, Peru – najmłodsza znana matka w historii medycyny. Urodziła mając 5 lat, 7 miesięcy i 21 dni. Dnia 23

Komentarze

Prosimy o niezgłaszanie błędów w rekordach za pomocą komentarzy. Jeżeli zauważysz błąd, zgłoś go za pomocą formularza powyżej.

hehehehe no ja niemoge mam brązowy

Dodaj komentarz

Komentarze dodane przez niezarejestrowanych użytkowników nie mogą być edytowane.