Najdroższe łóżko świata

The Baldacchino Supreme

Łóżko wykonane przez artystę Stuarta Hughesa, do jego produkcji zużył 107 kilogramów 24-karatowego złota, a całość wykończona jest kamieniami szlachetnymi. Cena za, którą kupił ją włoski biznesmen to 6 300 000 dolarów.

  Twitter   Facebook

Możliwa dezaktualizacja

Niektóre rekordy mają to do siebie, że lubią być pobijane. Ponieważ minęło już trochę czasu od dodania tego rekordu, jest wysoce prawdopodobne, że nie jest on już aktualny. Jeżeli wiesz ile kosztowało najdroższe łóżko świata i nie jest to The Baldacchino Supreme, prosimy o zgłoszenia nam tego faktu przez formularz.

 

Podobne rekordy
Najdroższe

Najdroższy telewizor świata

Telewizor zaprojektowany przez Stuarta Hughesa z Wielkiej Brytanii. Najdroższy telewizor na świecie kosztuje 1,5 mln funtów (ok. 2 370 000

Najdroższe

Najdroższy zegarek świata

Patek Philippe Henry Graves to jeden z najbardziej skomplikowanych mechanicznych zegarków kieszonkowych jaki kiedykolwiek powstał. Złoty, 18-karatowy zegarek został zmontowany przez Patek Philippe i nazwany po bankierze Henry'em Gravesem Jr.

Najdroższe

Najdroższy perfum świata

Zapach No. 1 marki Clive Christian kosztuje 115 tys. funtów, czyli około 675 tys. zł. Perfum Imperial Majesty jest wykonany z najrzadszych

Komentarze

Prosimy o niezgłaszanie błędów w rekordach za pomocą komentarzy. Jeżeli zauważysz błąd, zgłoś go za pomocą formularza powyżej.


Dodaj komentarz

Komentarze dodane przez niezarejestrowanych użytkowników nie mogą być edytowane.