Najdroższa pizza świata

Pizza w Maze

Danie to można zamówić w restauracji Maze Gordona Ramseya w Londynie. Pizza na cienkim cieście, pieczona na drewnie, z cebulowym puree, pastą truflową, serem fontina, boczkiem, mozarellą, pieczarkami, świeżo zebraną dziką sałątą Mizuna, przyozdobiona wiórkami włoskich białych trufli (1,400 funtów za kilo) W zależności od zbioru frufli w sezonie porcja pizzy jest sprzedawana za ok. 100 funtów.

 

 

 

  Twitter   Facebook

Rekord sprawdzony

Ten rekord został oznaczony statusem "sprawdzony", ponieważ uważamy, że jest mało prawdopodobne by zmienił się w przyszłości. Jeżeli jednak wiesz jaka jest najdroższa pizza świata i nie jest to Pizza w Maze, prosimy o zgłoszenia nam tego faktu przez formularz.

 

Podobne rekordy
Najdroższe

Najdroższy tuńczyk świata

Gatunek wędrownej ryby z rodziny makrelowatych. Tuńczyk błękitnopłetwy jest największym gatunkiem tuńczyka – osiąga do 700 kg. Jego

Najdroższe

Najdroższa zupa świata

Jest to najdroższa zupa dostępna na rynku. Można ją zamówić w restauracji Kai Mayfair w Londynie za 190 dolarów.

Najdroższe

Najdroższa kawa świata

Gatunek kawy pochodzący z południowo-wschodniej Azji, wytwarzany z ziaren kawy, które wydobyte są z odchodów zwierzęcia z rodziny

Komentarze

Prosimy o niezgłaszanie błędów w rekordach za pomocą komentarzy. Jeżeli zauważysz błąd, zgłoś go za pomocą formularza powyżej.


Dodaj komentarz

Komentarze dodane przez niezarejestrowanych użytkowników nie mogą być edytowane.