Najdłuższe włosy na świecie

Xie Qiuping

Xie Qiuping

Właścicielką najdłuższych włosów świata jest Xie Qiuping. Chinka zaczęła zapuszczać włosy w 1973, w wieku 13 lat. Najdłuższe włosy świata mają 5.627 metra długości. Rekordowe włosy zostały zmierzone 8 maja 2004 roku.

  Twitter   Facebook

Rekord sprawdzony

Ten rekord został oznaczony statusem "sprawdzony", ponieważ uważamy, że jest mało prawdopodobne by zmienił się w przyszłości. Jeżeli jednak wiesz kto ma najdłuższe włosy na świecie i nie jest to Xie Qiuping, prosimy o zgłoszenia nam tego faktu przez formularz.

 

Podobne rekordy
Najdłuższe

Najdłuższy język na świecie

Posiadaczka najdłuższego języka na świecie. Jej język mierzy 9,75 cm, co czyni go dwa razy dłuższym od języka przeciętnego człowieka.

Najdłuższe

Najdłuższy most świata

Most drogowy przez zatokę Jiaozhou w Chinach w prowincji Shandong pomiędzy centrum miasta Qingdao i jego dzielnicą Huangdao. Most o łącznej

Najdłuższe

Najdłuższe paznokcie na świecie

Mierzone 21 lutego 2011 roku w Las Vegas, w USA. Środkowy paznokieć lewej dłoni ma 309,8 cm, a prawej - 292,1 cm. W sumie paznokcie obu rąk mają

Komentarze

Prosimy o niezgłaszanie błędów w rekordach za pomocą komentarzy. Jeżeli zauważysz błąd, zgłoś go za pomocą formularza powyżej.

Ciekawe ile szamponu używa do mycia tych włosów :)
Kiedyś mówiło się, że w Ameryce wszystko muszą mieć największe, niedługo (już?) zaczniemy to samo mówić o Chinach. Nawet najdłuższe włosy na świecie należą do Chinki :/
co trzeba zobic zebymiec takie włosy?
bym chciała mieć takie włosy ale troche krutsze
Wcale nie musi używać dużo szamponu. Włosy przetłuszczają się jedynie u nasady - kilka cm.
Ile musiała je zapuszczać i ile szamponu używa?
Fajne wlosy ale ciekawe jak je czesze?
Może korzysta ze specjalnych grzebieni, chodzi mi o coś takiego jak w artykule na owlosionywojownik.pl co Wy na to ? Jest to możliwe ?
włosy sa przepiękne zawsze marzyłam o długich wlosach ,ale nie tak długich.
MMM... Czesałbym ;D

Dodaj komentarz

Komentarze dodane przez niezarejestrowanych użytkowników nie mogą być edytowane.